English
Drupal Camp Wrocław 2014 106x150

Drupal Camp Wrocław 2014

Redakcja
24 września 2014

FWiOO objęła honorowym patronatem konferencję DrupalCamp Wrocław 2014. Zapraszamy do Wrocławia w dniach 17.-19. października


DrupalCampWrocław to konferencja organizowana w celu promocji CMS Drupal w Polsce jak również to święto pasjonatów tego systemu. Wydarzenie organizowane jest już trzeci rok, tegoroczna edycja jest wyjątkowa bo integrująca społeczność Drupala i Symfony.

Konferencja dedykowana będzie 8-smej wersji CMS Drupal, która jest blisko finalnego wydania. Drupal 8 bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach z poprzednich wersji, jednak w backendzie wykorzystuje komponenty frameworka Symfony2.

Na scenie DCWroc pojawią się doświadczeni specjaliści ze świata CMS Drupal jak i Symfony 2. Gośćmi będą prelegenci nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. W planie wykłady, warsztaty i code sprinty. Zapraszamy do rejestracji.

Konferencję organizują wolontariusze Drupal Wroclaw Community wspólnie z Akademickim Stowarzyszeniem Informatycznym, Fundacją Wolnego i Otwartego Oprogramowania i Politechniką Wrocławską. Sponsorami są min.: Fingo, Ratio Web, JetBrains.

: