English

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Media Trendy za kampanię przeciw ACTA

Redakcja
22 kwietnia 2013

Jarosław Lipszyc (Nowoczesna Polska) oraz Michał "rysiek" Woźniak (FWiOO) odebrali dziś nagrodę przemysłu reklamowego Media Trendy w kategorii "Wydarzenie" za kampanię sprzeciwu wobec ACTA. Odbierając statuetkę podkreślili oni, że rzeczywistymi odbiorcami nagrody tysiące ludzi którzy tworzyli strony, budowali kanały komunikacji, wymyślali memy, pisali teksty i skakali przeciwko ACTA.
więcej »

Fundacja wyróżniona podczas Gali Krajowych Liderów Innowacji i Rozwoju

Redakcja
25 stycznia 2013

Podczas debaty „Innowacyjność w kontekście obecnej sytuacji gospodarczej z uwzględnieniem trendów i rozwiązań w branży teleinformatycznej oraz finansowej”,  wręczono nagrody oraz wyróżnienia „Krajowym Liderom Innowacji i Rozwoju 2012”.

więcej »

Spinacz.edu.pl najlepszym innowacyjnym projektem w woj. wielkopolskim

Redakcja
30 listopada 2012

Fundacja za projekt "Spinacz - ogólnopolska platforma projektów otwartej innowacji" została laureatem V jubileuszowej edycji konkursu "Regionalni Liderzy Innowacji i Rozwoju".

więcej »

Pierwszy Izydor dla Ministerstwa Finansów

Redakcja
5 października 2010

W tym roku pierwszy Izydor trafi do Ministerstwa Finansów, za przyjazny dla wolnego i otwartego oprogramowania interfejs systemu E-deklaracje.

więcej »

Kolejny Izydor dla Urzędu Miejskiego w Jaworznie

Redakcja
4 października 2010

Na konferencji "Informatyzacja administracji w państwie demokratycznym" 30 września 2010 r. kolejny Izydor trafi do Urządu Miejskiego w Jaworznie.

więcej »

Izydor - nagroda za osiągnięcia w otwartej informatyzacji administracji

Redakcja
14 września 2010

"Izydor" – odlana w brązie statuetka św. Izydora z Sewilli, patrona internautów, informatyków i programistów - nagroda za wybitne osiągnięcia w otwartej informatyzacji administracji.

więcej »

Pierwsze Izydory wręczone

Redakcja
6 października 2010

Podczas konferencji Informatyzacja administracji w państwie demokratycznym wręczone zostały dwa Izydory dla: Ministerstwa Finansów oraz Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

więcej »

: