English

Ogłoszenia

Warszawskie Wakacje z WiOO

Redakcja
25 czerwca 2014

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania zaprasza na bezpłatne warsztaty dla uczennic i uczniów w wieku gimnazjalnym i licealnym, rozwijające umiejętności info-techniczne.

Warsztaty odbywać się będą w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, w dniach 07.-11. lipca, i będą doskonałą okazją do poznania wolnego oprogramowania, nauki podstaw programowania, rozwoju kompetencji medialnych, poznania podstawowych zasad funkcjonowania Internetu i dbania o bezpieczeństwo i prywatność on-line. Zapraszamy!

więcej »

Wybór oferenta - wydruk i opracowanie broszury.

redakcja
17 marca 2014

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy protokół z przeprowadzonego zapytania ofertowego w ramach projektu innowacyjnego pt. Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji jako innowacyjny model zainteresowania kierunkami informatyczno-technicznymi oraz wspierania uczniów i uczennic w kształtowaniu kompetencji kluczowych współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na wykonanie broszury.

więcej »

Wybór oferenta - wydruk publikacji.

redakcja
6 marca 2014

W związkuz z przeprowadzeniem zapytania ofertowego w ramach projektu innowacyjnego pt. „Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji jako innowacyjny model zainteresowania kierunkami informatyczno-technicznymi oraz wspierania uczniów i uczennic w kształtowaniu kompetencji kluczowych" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego  na wykonanie wydruku dwutomowej publikacji zatytułowanej „Strategia wolnych i otwartych implementacji" wraz z produkcją, nagraniem i dołączeniem do jednego tomu płyty, w ilości 5000 tysięcy sztuk, dokonano wyboru oferenta - Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "ZAPOL", które otrzymało maksymalną liczbę punktów.

więcej »

Zapytanie ofertowe - wydruk i opracowanie graficzne broszury.

redakcja
27 lutego 2014

W związku z realizacją projektu innowacyjnego pt. "Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji jako innowacyjny model zainteresowania kierunkami informatychno - technicznymi oraz wspierania uczniów i uczennic w kształtowaniu kompetencji kluczowych" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania zaprasza do składania ofert na wykonanie broszury.

 

 

więcej »

Protokół z wyboru oferenta - druk publikacji.

redakcja
26 lutego 2014

 

W związku z realizacją Projektu innowacyjnego pt. „Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji jako innowacyjny model zainteresowania kierunkami informatyczno-technicznymi oraz wspierania uczniów i uczennic w kształtowaniu kompetencji kluczowych" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania wybrała ofertę na wydruk publikacji.

 

 

 

więcej »

Zapytanie ofertowe - wydruk publikacji

redakcja
6 lutego 2014

W związku z realizacją Projektu innowacyjnego pt. „Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji jako innowacyjny model zainteresowania kierunkami informatyczno-technicznymi oraz wspierania uczniów i uczennic w kształtowaniu kompetencji kluczowych" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania zaprasza do składania ofert na wydruk publikacji.

 

więcej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Specjalisty/ki ds. promocji i informacji

redakcja
5 lutego 2014

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania ogłasza nabór na specjalistę/kę ds. promocji i informacji w projekcie realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 

więcej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Specjalisty/ki ds. organizacyjnych

redakcja
5 lutego 2014

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania ogłasza nabór na specjalistę/kę ds. organizacji w projekcie realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

więcej »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Asystent/tka koordynatora projektu

redakcja
5 lutego 2014

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania ogłasza nabór na asystenta/tkę koordynatora projektu w projekcie realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

więcej »

Wyniki zapytania ofertowego - zestawy mechatroniczne

redakcja
3 września 2013

W związku z realizacją Projektu innowacyjnego pt. „Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji jako innowacyjny model zainteresowania kierunkami informatyczno-technicznymi oraz wspierania uczniów i uczennic w kształtowaniu kompetencji kluczowych" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania wybrała ofertę ndostarczenie kompletów modułów do programowania.

 

 

 

 

więcej »

: