English

Współpraca

Unizeto wspiera Fundację certyfikatami SSL

Redakcja
24 lutego 2014

Do instytucji, organizacji i firm wspierających FWiOO dołączyło Unizeto Technologies S.A., właściciel marki CERTUM, przekazując Fundacji certyfikat SSL konieczny do zabezpieczenia komunikacji z naszą stroną i usługami. Ważny przez 3 lata certyfikat CERTUM Commercial SSL Wildcard, wystawiony przez CERTUM Powszechne Centrum Certyfikacji, pomoże nam realizować nasze cele statutowe.

więcej »

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji honorowym Patronem projektu PPPIT

Redakcja
1 grudnia 2012

Minister Administracji i Cyfryzacji, Pan Michał Boni, objął honorowym patronatem projekt "Monitorowanie ogłoszeń przetargowych na oprogramowanie i sprzęt komputerowy w jednostkach administracji rządowej i samorządowej oraz podejmowanie interwencji w przypadku wykrycia nieprawidłowości".

więcej »

Linux Professional Institute (LPI) partnerem FWiOO

Redakcja
6 marca 2012

LPI to marka i instytucja rozpoznawalna w skali globalnej, która jest liderem na rynku certyfikatów dla specjalistów ds. technologii linuksowych. Oferuje wszechstronne, najwyższej jakości szkolenia i egzaminy. Wspiera ona również Projekt SWOI.

więcej »

Współpraca z Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym

Redakcja
12 grudnia 2011

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania, w ramach organizacji konferencji na temat Open Source w sektorze biznesu i nauki, nawiązała współpracę z Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym.

więcej »

Współpraca z Kołem Naukowym RAI

Redakcja
23 listopada 2011

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania podjęła współpracę z Kołem Naukowym "Robotyka Automatyka Informatyka" (RAI) z Politechniki Poznańskiej.

więcej »

Współpraca z Politechniką Warszawską

Redakcja
1 września 2011

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania nawiązała w ostatnich dniach współpracę z Politechniką Warszawską, Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych - Laboratorium Technik Mobilnych BRAMA.

więcej »

Współpraca z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu

Redakcja
27 kwietnia 2011

W ramach realizacji projektu „Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji (SWOI)” Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania nawiązała współpracę z poznańskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli. Dzięki przewidzianej współpracy informacja na temat projektu dotrze do szerszej grupy odbiorców. Doświadczenie metodyczne kadry ODN będzie dla nas bardzo cenne.

więcej »

FWiOO sygnatariuszem memoriału "Polska Cyfrowa Równych Szans"

Redakcja
25 czerwca 2010

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania jest sygnatariuszem memoriału „Polska Cyfrowa Równych Szans”, nawołującego do zmian w kierunku rozwoju polskiego społeczeństwa informacyjnego.

więcej »

FWiOO w Koalicji na Rzecz Otwartych Standardów

Redakcja
13 czerwca 2008

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Wolnego i Otwartego  Oprogramowania dołączyła do grona Koalicjantów na Rzecz Otwartych Standardów. Lista organizacji należących do Koalicji pod adresem: http://www.standardy.org/koalicjanci.

więcej »

FWiOO w Koalicji Otwartej Edukacji

Redakcja
6 stycznia 2011

Miło nam poinformować, że 30 grudnia 2010 roku, na stosownym posiedzeniu, Rada Koalicji Otwartej Edukacji przyjęła nas w poczet koalicjantów. Fundacja ma zbieżne z założeniami Koalicji cele oraz projekty. Mamy nadzieję, że nasze członkostwo i działania przyczynią się do merytorycznego wzmocnienia naszej organizacji jak też samej Koalicji.

więcej »

: