English

Patronaty

Patronat honorowy nad 11. Sesją Linuxową

Redakcja
26 lutego 2014

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania objęła honorowym patronatem 11.Sesję Linuxową,  organizowaną przez Politechnikę Wrocławską  oraz Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne. Zapraszamy w dniach 5-6 kwietnia do budynku C-18 Politechniki Wrocławskiej.

więcej »

Zapraszamy na "MediaLab Junior Warszawa"!

Redakcja
6 listopada 2013

Miło nam poinformować, że FWIOO objęła patronatem honorowym imprezę "MediaLab Junior Warszawa", organizowaną przez Fundację Culture Shock.

więcej »

Patronaty

Redakcja
14 kwietnia 2011

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania na mocy swojego statutu obejmuje cenne inicjatywy honorowym patronatem. Działania, nad którymi odejmujemy patronat - naszym zdaniem - są warte wsparcia i mają realny wkład w pozytywne zmiany oraz w rozwoju Państwa demokratycznego i społeczeństwa obywatelskiego - którego nieodłączym elementem jest informatyzacja. Są one zgodne z główymi celami Fundacji i mają za zadanie upowszechnianie, poprzez promowanie i inne działania, inicjatyw różnych instytucji i osób, o tematyce związanej z wolnym i otwartym oprogramowaniem. Z dotychczas przyznanymi patronatami można się zapoznać pod adresem http://www.fwioo.pl/section/patronaty-od-fwioo/.

więcej »

: