Minimalizm niespodziewanie wkradł się do wnętrz, zdobywając serca ogromnej liczby osób. Nic w tym dziwnego – to trend, który bazuje przede wszystkim na funkcjonalności. Zamiast przepychu i zbędnych dodatków, oferuje nam efektowny, designerski szyk, który skupiony jest na jakości i innowacyjności. Jaką rolę odgrywa tutaj oświetlenie? I dlaczego lampa Muuto okaże się doskonałym wyborem do minimalistycznych wnętrz! Sprawdźmy to!

Minimalistyczne oświetlenie – lampki biurkowe, wiszące, a może plafony?

Obecnie w sklepach znajdziemy mnóstwo ciekawych propozycji lamp. W asortymencie dostępne są między innymi lampy wiszące, stojące, biurkowe, jak również nowoczesne listwy LED oraz plafony. Z uwagi na to, że minimalizm cechuje się oszczędnością w środkach, możemy całkiem odrzucić takie propozycje jak tradycyjne żyrandole w stylu glamour czy ,,ciężkie” lampy wiszące. Czym mniej, tym lepiej. Jednak nie można przy tym zapominać, że oświetlenie musi przede wszystkim spełniać swoją główną funkcję. Z tego względu świetnym wyborem okażą się subtelne lampy stojące, uzupełnione przez lampki biurkowe lub kinkiety. Wybierając oświetlenie z asortymentu Muuto, można pozytywnie zaskoczyć się dostępnymi rozwiązaniami.

Lampa Muuto – idealne uzupełnienie minimalistycznego wnętrza

Lampa Muuto to prawdziwa definicja minimalistycznego designu. Niektóre z propozycji producenta nawiązują do surowego stylu industrialnego, a jeszcze inne zachwycają skandynawskim lookiem. Co ważne, wszystkie z nich świetnie spełniają swoją funkcję. Przekonaj się o tym, odwiedzając stronę https://www.bakata.pl/marki/muuto/. Lampa Muuto będzie doskonałym uzupełnieniem minimalistycznego wnętrza. Musisz tylko dokładnie zastanowić się nad aranżacją oświetlenia. Pamiętaj, że lampy powinny być dobierane z uwzględnieniem czynności wykonywanych w każdym z pomieszczeń. Ponieważ lampy Muuto są uniwersalne, z powodzeniem sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i w sypialni czy salonie. Postaw na modele od tego sprawdzonego producenta, by cieszyć się stylowym, minimalistycznym wnętrzem!

Dodaj komentarz