Co raz więcej kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu swoich piersi, decyduje się na nieinwazyjną poprawę ich wyglądu, stosując tabletki powiększające biust. Jest to niedroga i bezpieczna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, która nie tylko wpływa na rozmiar biustu, ale także na kondycję skóry. Co istotne, suplementy powiększające biust w dużej mierze zawierają wyłącznie naturalne składniki jak zioła, witaminy i minerały, a dodatkowo są dostępne na rynku bez recepty. Szczegółowych informacji dostarcza niezależny ranking wyżej wymienionych preparatów https://vesmed.pl/tabletki-na-powiekszenie-biustu-ranking/, który wspomina o 4 dość nowych suplementach: probreast plus, boombreast, perfect bust oraz bigger bust.

Co w składzie piszczy?

Wspólną cechą, która łączy wszystkie cztery suplementy, jest ich naturalny i ziołowy skład. Zioła zastosowane w preparatach dostarczają do organizmu kobiety fitoestrogenów, które pobudzają do pracy kobiece hormony estrogeny, a tym samym wywołują wzrost piersi. To nie jedyna ich zaleta. Poza tym, że podczas trwania kuracji piersi przybierają na rozmiarze, to dodatkowo poprawia się jędrność skóry, piersi stają się pełne i uniesione do góry. Jeżeli chodzi o zioła, to możemy znaleźć w nich w zależności od producenta ekstrakt z kozieradki pospolitej, szyszek chmielu, koper włoski, a także liczne witaminy jak C, A, E, B6.

Czy efekty kuracji tabletkami powiększającymi biust są na stałe?

Producenci tabletek powiększających biust deklarują, że po zastosowaniu pełnej kuracji trwającej od dwóch do trzech miesięcy, kobiecie piersi mogą być większe nawet o dwa rozmiary. Liczne opinie klientek mówią o tym, że pierwsze widoczne efekty zauważają często już nawet po dwóch czy trzech tygodniach. Suplementy powiększające biust wpływają zarówno na rozmiar jak i na jędrność skóry w okolicach biustu, ale musimy pamiętać, że to efekt dostarczanych do organizmu fitoestrogenów. Po zaprzestaniu przyjmowaniu tabletek, ich poziom obniża się, a tym samym piersi powoli wracają do swojej pierwotnej kondycji, dlatego z całą pewnością chcąc utrzymać zadowalający wygląd biustu, co jakiś czas warto do kuracji wracać.

Czy są przeciwwskazania do stosowania tabletek powiększających piersi?

Z takiej kuracji powinny z całą pewnością zrezygnować kobiety w ciąży – które raczej w tym okresie i tak nie będą potrzebowały dodatkowego ujędrnienia, ponieważ piersi naturalnie powiększają się same – oraz mamy karmiące piersią. W związku z tym, że tabletki umieszczone w rankingu Vesmed mają naturalny skład i raczej nie powinny negatywnie wpływać na nasz organizm, to warto mimo wszystko obserwować swoje ciało i swoje samopoczucie, a w razie wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości udać się do specjalisty i koniecznie poinformować o przyjmowanym preparacie.

Dodaj komentarz