Jednymi z najbardziej popularnych materaców na rynku, są materace hybrydowe. Jak sama nazwa wskazuje łączą w sobie cechy materaca sprężynowego z piankowym. Jest to jedno z lepszych rozwiązań stosowanych szczególnie w materacach hotelowych. Takie połączenie pozytywnie wpływa na odpowiednie wsparcie dla ciała podczas snu. Z takich właśnie materacy słynie firma Serta. Firma produkuje materace hotelowe spełniające wszelkie wymagania dotyczące odpowiedniej twardości, higieny i korzystnego wpływu na ciało podczas snu.

Co to jest materac hybrydowy?

Definicja materaca hybrydowego opisuje go jako materac łączący w sobie różne materiały i rozwiązania, które zostały użyte do jego wyprodukowania. Połączenie kilku takich rozwiązań daje produkt, który posiada cechy zarówno sprężynowego materaca jak i plusy materaca wykonanego z pianki.

Zalety materaców hybrydowych

  • Idealne wsparcie całego ciała i lepsze dopasowanie do jego kształtu
  • poprawa krążenia i redukowanie nacisku punktowego
  • lepsza wentylacja i komfort snu o każdej porze roku

Amerykańskie materace hybrydowe Serta

Serta to amerykańska firma, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości materaców już od 90 lat. Stała się jednym z wiodących producentów na świecie. Dzięki swojemu doświadczeniu, a także wdrożeniu wielu nowoczesnych rozwiązań, dostarczają produkty spełniające wysokie wymagania do takich sieci hoteli jak Mariott, Sheraton, Radisson i innych.

Opisywanym rozwiązaniem jest wykorzystanie sprężyn z odpowiednio wytrzymałego drutu, który może wytrzymać spore obciążenia. Jest to swego rodzaju baza materaca. System sprężyn zamkniętych w kieszeniach to idealne rozwiązanie, aby zachować mechaniczną wentylacje na odpowiednim poziomie. Dolną warstwę materaca stanowi pianka, która ma stanowić fundament zapewniający nośność nawet w przypadku większych obciążeń. Na górną warstwę również składają się specjalne pianki. Zapewniają one komfort i korzystne podparcie dla ciała w newralgicznych miejscach. Dzięki temu odciąża kręgosłup, stawy biodrowe i kolanowe. Poprawione jest krążenie i zmniejszony nacisk na ciało.

Cechy charakterystyczne materacy hybrydowych Serta

Materace hybrydowe Serta produkowane są z myślą o zapewnieniu jak najlepszego komfortu podczas snu. Poniżej przedstawionych jest kilka cech charakterystycznych dla tych produktów:

  1. Wysoka jakość materiałów

Do stworzenia materaców używane są materiały najlepsze jakościowo, takie jak sprężyny kieszeniowe, pianka węglowa, pianka wulkaniczna, wełna owcza czy lateks. Wszystko to zapewnia wygodę i trwałość podczas użytkowania.

  1. Innowacje i technologia

Serta nieprzerwanie inwestuje w badania i rozwój w celu poprawy jakości . Firma doskonali swoje materace, wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Zapewnia dzięki temu wysokie standardy higieny swoich materaców.

  1. Indywidualne dostosowanie się do potrzeb klienta

Z myślą o różnych potrzebach klientów firma oferuje różne modele, które dostosowuje do preferencji i potrzeb każdego klienta.

Materace hotelowe Serta

Materace hybrydowe Serta są popularne szczególnie w branży hotelowej. Powodem tego jest niezwykły komfort, trwałość i wsparcie dla kręgosłupa. Goście cenią sobie właśnie te materace podczas pobytu w hotelach, gdyż są synonimem luksusu i wygody podczas snu. Inwestowanie firmy w coraz to lepsze rozwiązania technologiczne powoduje dopasowanie oferty firmy do jeszcze większej liczby klientów.

Dodaj komentarz