Chcesz wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, urozmaić swoją dietę, ale nie masz czasu i pomysłów na przygotowywanie potraw? A może boisz się, że zapał szybko Ci minie i nie znajdziesz motywacji? Nie martw się, pomagamy najbardziej wymagającym i wybrednym Klientom. Nawet jak nie lubisz wielu produktów, spośród repertuaru 25 propozycji dziennie znajdziesz coś dla siebie. Działający catering FitApetit w Krakowie dostarczy posiłki pod Twoje drzwi.

FitApetit w Krakowie – smacznie i zdrowo

Tworzymy zbilansowaną dietę pudełkową, zawierającą wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Jadłospis komponujemy po dogłębnych konsultacjach i dostosowaniu do preferencji naszych Klientów. Posiłki przygotowywane są pod kontrolą dietetyków klinicznych. Zamawiając nasz catering dietetyczny, masz możliwość dostosowania posiłków w zależności od celu jaki zamierzasz osiągnąć. Z dostawą na terenie Krakowa i okolic oferujemy między innymi:

  • diety standardowe, zawierające potrawy mięsne, o różnej kaloryce
  • diety wegetariańskie
  • diety wegańskie
  • diety bezglutenowe
  • diety wykluczające laktozę
  • diety redukcyjne
  • diety niskowęglowodanowe
  • diety ketogeniczne

Dieta pudełkowa – poprawa nastroju i lepsza kondycja

Nasze posiłki smakują jak te podawane w renomowanych restauracjach a dostarczane są w wygodnych pudełkach. Dzięki czemu możesz jeść gdziekolwiek chcesz. Zamawiając u nas posiłki nie musisz się martwić co zjesz na śniadanie, obiad, czy kolację, oszczędzając tym samym cenny czas i energię. Zaoszczędzone godziny możesz spożytkować w lepszy sposób niż poświęcając je na stanie w kuchni, jednocześnie ryzykując przypaleniem kolejnego garnka. Zamiast tego możesz spędzić więcej czasu uprawiając sport na świeżym powietrzu, lub po prostu zacząć dłużej spać, pamiętając o tym, jak ważny jest sen dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Tanio i ekologicznie

Przed złożeniem zamówienia możesz skonsultować się z naszym dietetykiem i zadać mu nurtujące Cię pytania zupełnie za darmo. Jeśli z kalendarza otrzymywania posiłków wyłączysz weekendy i święta, otrzymasz 5 % zniżki na catering. Zamówienia możesz w łatwy sposób złożyć online. Nasza firma działa w zgodzie z naturą. Posiłki otrzymujesz w ekologicznej torbie a dołączone sztućce są w 100 % biodegradowalne.

Dodaj komentarz