Wysyłanie paczek nigdy nie było prostsze niż obecnie. W dobie Internetu i zaawansowanych technologii możemy cieszyć się wieloma ułatwieniami. Właśnie dzięki tym dwóm rzeczom możemy także łatwo nadawać paczki. Dodatkowo przy niedużym nakładzie pieniężnym! Jeśli więc wysyłasz dużo paczek i chcesz robić to szybko i tanio, zapoznaj się z naszym artykułem! Nasze porady przydadzą się także osobom, które sporadycznie potrzebują coś wysłać. W końcu zawsze warto oszczędzać! Zacznijmy więc od tego, jak nadać paczkę w paczkomacie?

Paczkomaty InPost – czy to najlepsza opcja kurierska?

InPost już od dłuższego czasu króluje na rynku przesyłek kurierskich. Dzięki oferowaniu tanich usług, które są jednocześnie szybkie i sprawdzone cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Dodatkowo wprowadził na nasz rynek opcję wysyłki paczkomatowej. Dzięki sieci specjalnych paczkomatów mogli znacząco obniżyć koszty dostawy. Taka opcja jest również wygodna dla klienta. Wiele osób zdecydowanie woli odebrać czy nadać swoją paczkę o dowolnej porze zamiast czekać na kuriera w domu. Co więcej, InPost cały czas rozwija swoją firmę. W ostatnim czasie wprowadził specjalną aplikację, która umożliwia bezdotykowe odbieranie przesyłek.

Jak nadać paczkę w paczkomacie?

Nadanie przesyłki w paczkomacie jest banalnie proste. Wszystko najlepiej zacząć jeszcze w domu, na stronie internetowej. Tam możemy łatwo uzupełnić wszelkie informacje o przesyłce i wydrukować list przewozowy. W formularzu nadawczym musimy podać nasze dane, dane odbiory oraz wagę i wymiary przesyłki kurierskiej. Następnie wybieramy paczkomat, w którym chcemy nadać przesyłkę oraz drugi, w którym zostanie ona odebrana. Po uzupełnieniu wszystkich informacji oraz opłaceniu paczki możemy wydrukować list przewozowy. Teraz wystarczy udać się do odpowiedniego paczkomatu. Na ekranie dotykowym wybieramy odpowiednie opcje, skanujemy naklejony na paczkę list przewozowy, umieszczamy pakunek w skrytce i gotowe!

Najtańsze przesyłki kurierskie

Wysyłanie paczek przez kurier InPost to bardzo opłacalna opcja. Jeśli jednak chcemy się o tym przekonać na własne oczy, to warto skorzystać z porównywarki cen kurierów. Tam po podaniu wagi oraz wymiarów paczki dowiemy się, jak najtaniej będzie wysłać naszą paczkę. Zapewniamy, że paczkomaty InPost będą w samej czołówce! Dużym atutem tego sposobu wysyłania przesyłek jest nie tylko cena, ale także szybkość i wygoda. Możemy nadawać paczki kiedy chcemy, odbierać kiedy chcemy, a dodatkowo docierają one w krótkim czasie we wskazane miejsce!

Oszczędzaj na kurierze z paczkomatami!

Paczkomaty InPost to ogromna sieć w całym kraju. Nawet w małych miejscowościach można znaleźć jeden z nich. Sieć cały czas się rozrasta, dzięki czemu coraz łatwiej jest o skorzystanie właśnie z tej metody wysyłki. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, to postaw na InPost! Już nie musisz się zastanawiać, jak nadać paczkę w paczkomacie. Jak widzisz jest to proste i szybkie! Sprawdź sam!

Dodaj komentarz