Wystrój łazienki, jej charakter w dużej mierze zależny jest od rodzaju armatury, który się w niej znajdzie. Baterie, szczególnie te umywalkowe znajdują się zazwyczaj w centralnym punkcie wnętrza, są to też te elementy, z których korzysta się bardzo często. Z tych właśnie względów wybór ich nigdy nie powinien być przypadkowy. W poniższym wpisie prezentujemy 3 modele baterii umywalkowych, które są chętnie wybierane przez projektantów wnętrz, wykonawców oraz klientów indywidualnych. Zapraszamy!

Baterie w stylu retro – Deante Temisto!

Wielu osobom wydaje się, że łazienki zazwyczaj urządzane są w sposób nowoczesny. Okazuje się, że praktycznie takim samym zainteresowaniem cieszy się stylistyka retro. Łazienki retro zachwycają swoim designem oraz doborem wszystkich detali. To zresztą właśnie w nich poczuć się można, jak w pałacowym wnętrzu. Jednymi z baterii, które chętnie wybierają projektanci wnętrz właśnie do aranżacji retro, są baterie umywalkowe Deante Temisto – (https://www.lazienkiabc.pl/Bateria-umywalkowa-z-korkiem-Deante-TEMISTO-BQT-N21D-czarna-106961.html.)

Modele te posiadają niezwykle ciekawą formę, a uwagę w ich przypadku przyciągają przede wszystkim oryginalne kurki. Atutami tych baterii jest jednak nie tylko wyjątkowy design, ale także i dobre parametry pracy. Baterie umywalkowe Deante Temisto posiadają ceramiczne, wysokojakościowe głowice, poza tym ruchomy aerator, umieszczony na końcu wylewki. Dzięki temu, że jest on ruchomy, z łatwością można pokierować strumieniem wody. Produkt sprzedawany jest w zestawie razem z korkiem. Warto wspomnieć także o tym, że w sklepie internetowym ŁazienkiABC.pl baterie Deante, dostepne są w konkurencyjnych cenach.

Nowoczesna i funkcjonalna bateria umywalkowa Excellent Pride

Projektanci wnętrz wybierając armaturę łazienkową, kierują się jej estetyką, ale także i parametrami technicznymi. Z tych względów modelem, który także cieszy się sporym zainteresowaniem, jest bateria umywalkowa Excellent Pride (https://www.lazienkiabc.pl/Bateria-umywalkowa-Excellent-PRIDE-AREX.4001CR-chrom-101384.html). Model ten posiada prostą, nowoczesną formę. Właśnie ze względu na nią jest chętnie wybierany do łazienek nowoczesnych, minimalistycznych, w których mniej znaczy więcej.

Poza tym bateria Excellent Pride została wyposażona w niezawodną głowice ceramiczną Kerox. głowica ta jest odporna na działanie wysokich ciśnień, co jest jej dużym atutem. Bateria posiada także perlator Neoperl Slim. Dzięki temu użytkowanie baterii jest niezwykle komfortowe.

Luksusowa i zachwycająca – podtynkowa złota bateria umywalkowa Deante Arnika!

Złote baterie łazienkowe cieszą się sporym zainteresowaniem i to od dobrych kilku sezonów. Modele te sprawdzają się w łazienkach typu glamour, a także i w łazienkach nowoczesnych czy we wnętrzach retro. Wiele zależy więc nie tylko od koloru baterii, ale i od jej formy. Jednymi z chętniej wybieranych przez projektantów wnętrz, są złote baterie podtynkowe Deante Arnika (https://www.lazienkiabc.pl/Bateria-umywalkowa-podtynkowa-Deante-ARNIKA-GOLD-BQA-Z54L-zlota-126724.html).

Bateria podtynkowa Deante Arnika jest produktem wykonanym z najlepszych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Model ten znajduje się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl.

Dodaj komentarz