Jak spędzić wieczór kawalerski w Warszawie?

Ślub to niezwykle ważny moment w życiu każdego człowieka – również i mężczyzn. Nie bez powodu mówi się bowiem, że jest to ostatni dzień męskiej wolności. Dlaczego więc by go nie wykorzystać i nie zaszaleć? Szukasz pomysłu na to, jak spędzić ten wyjątkowy wieczór? Świetnie się składa! Zapoznaj się z poniższym artykułem i dowiedz się, co robić w wieczór kawalerski w Warszawie!

Udany wieczór kawalerski w Warszawie – gdzie go zorganizować?

Warszawa to ogromne miasto, w którym nie można narzekać na brak atrakcji i miejsc do zobaczenia. Wieczór kawalerski wymaga jednak szczególnej oprawy. Jak więc go spędzić? Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji!

Rejs statkiem po Wiśle

Czyli tzw. Party Boat – imprezowy statek, który zabierze ekipę Pana Młodego w niezapomniany rejs po Wiśle. Zdaniem wielu to właśnie z tej perspektywy można przyjrzeć się miastu najlepiej. Nie wspominając o dodatkach, które wchodzą w skład takiego rejsu, np. w formie open bar, głośnej muzyki, barmana, czy tancerek, które można dodatkowo zamówić. Po kilkugodzinnym rejsie, który zwykle odbywa się w dzień, można natomiast wyjść na miasto.

Imprezowy autobus

To jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które podobnie jak imprezowy statek – pozwala zabrać ze sobą w tę szczególną noc wielu kompanów. Podobnie jak w przypadku łodzi, autobus na wieczór kawalerski jest wyposażony w różnego rodzaju atrakcje, które ubarwią Panu Młodemu i jego kompanom czasu. Mowa tu m.in. o alkoholu, parkiecie do tańca, dyskotekowych światłach itp. Bardzo dużym plusem jest także możliwość przemieszczania imprezy kawalerskiej po całej Warszawie. Po zakończonej imprezie bus może zatem rozwieść wszystkich lub wysadzić ich w centrum miasta, gdzie drużyna kawalerska będzie kontynuowała wieczór.

Klub albo Pub

Doskonałym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego w stolicy jest również nocne życie, jakie po zmroku ogarnia Warszawę. W stolicy nie brakuje klubów, pubów, pijalni wódki oraz restauracji, do których można przenieść imprezę po zakończonym rejsie łodzią lub imprezie w party busie. Obok typowych klubów ze striptizem w stolicy można znaleźć również bardziej dystyngowane lokale, w których poza pokazami tańca erotycznego można również i dobrze zjeść. Do takich miejsc należy m.in. Hustler Gentlemen’s Club, który swoimi standardami dorównuje wielu europejskim klubom dla mężczyzn. W przeciwieństwie do zwykłych klubów czy przydrożnych barów ze striptizem, panowie mogą uraczyć się tam nierozcieńczanym pod barem alkoholem, pysznym jedzeniem oraz pokazami profesjonalnych tancerek, które umila im czasu.

Kiedy zorganizować wieczór kawalerski?

Na końcu warto wspomnieć również kilka zdań o tym, kiedy należy zacząć przygotowania do wieczoru kawalerskiego. Oczywiście im wcześniej zaplanuje się ten wieczór, tym lepiej. Nie warto zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę – może się bowiem okazać, że zorganizowanie niektórych z atrakcji będzie już niemożliwe. O zarezerwowaniu rejsu łodzią, czy stolika w klubie dla dżentelmenów, warto wiec pomyśleć z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem – zwłaszcza jeżeli impreza ma się odbyć w weekend. Dzięki temu impreza nie okaże się klapą, a Pan Młody i jego kompanii przeżyją wieczór pełen niezapomnianych wrażeń.

Zorganizuj niezapomniany wieczór kawalerski w Warszawie !

Dodaj komentarz