Ciąża to niesamowity okres w życiu każdej pary, a szczególnie w życiu kobiety. To czas pełen zmian nie tylko widocznych na ciele, ale także tych mentalnych i niepowtarzalna radość jaka płynie z bijącego wewnątrz serduszka małej fasolki. 9 miesięcy oczekiwania i przygotowań to też dobry moment, aby zwolnić tempo, zatrzymać się i zrobić coś dla siebie. Nie dlatego, że później będzie ciężko i już na nic nie będzie czasu, ale dlatego, że ciąża to po prostu piękny moment.

Cały wdzięk i radość emanujące z przyszłej mamy warto uwiecznić na fotografii. Pamięć potrafi płatać figle, a zdjęcie oprawione w pięknym albumie zostanie z rodzicami na zawsze. Sesje ciążowe w Bydgoszczy w obiektywie Magdy Dowchań https://magdadowchan.pl/, to niezapomniana i niesamowita pamiątka dla każdej przyszłej mamy, jej partnera, a także i dziecka, które będzie mogło w przyszłości zobaczyć, jak wiele radości sprawiło swoim rodzicom pojawieniem się na świecie. 

Sesja ciążowa może zostać zrealizowana na każdym etapie ciąży. To idealny pomysł na prezent dla ciężarnej kobiety. W zależności od pory roku sesje mogą odbyć się w studio fotograficznym lub w plenerze, w dowolnie wybranym miejscu, któremu będzie sprzyjała intymna atmosfera, magiczna aura i sporo przyjemności uwieczniającej wypełniony po brzegi miłością brzuszek, który zwiastuje ten cudowny moment, jakim są narodziny nowego życia. Ceny sesji ciążowej w Bydgoszczy nie są wygórowane. W rozsądnej cenie możemy otrzymać już całkiem spory pakiet zdjęć nie martwiąc się o aranżację, stylizację, czy akcesoria, które mogą uatrakcyjnić fotografię. Każde zdjęcie, które trafia w ręce przyszłej mamy jest profesjonalnie wykończone i obrobione i zachwyca efektem końcowym.

O powodzeniu sesji przesądza bogate portfolio autorki zdjęć. Z każdej fotografii bije profesjonalizm, idealne oświetlenie, dobrze dobrane stylizacje i wybór adekwatnych do sytuacji scenerii. To nie tylko kadry uchwycone obiektywem aparatu, to zdjęcia, które mają duszę, pokazują emocje i całe piękno kobiety oczekującej narodzin dziecka.

Dodaj komentarz