W jaki sposób tanim kosztem pozyskać samochód dla naszej firmy? Najlepiej będzie zdecydować się na jego leasing. Jest to bowiem rozwiązanie o wiele tańsze i szybsze, niż samodzielny jego zakup, a do tego niesie ze sobą wiele korzyści. Jakie warunki trzeba spełnić, aby taki leasing samochodu otrzymać i kto może się o niego starać? Między innymi na te pytania udzielimy odpowiedzi w dalszej części naszego artykułu.

Kto może skorzystać z leasingu samochodu?

Leasing samochodu to rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby każdego przedsiębiorcy – zarówno dużej firmy, jak i osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą. Co więcej – z oferty leasingu mogą skorzystać także przedsiębiorcy, którzy dopiero co rozpoczynają swoją działalność. Za pośrednictwem ClickLease możemy bowiem uzyskać atrakcyjny leasing u jednego z 40 jej partnerów nawet pierwszego dnia prowadzenia działalności.

Profil działalności naszej firmy nie ma znaczenia. Na skorzystanie z takiej oferty może zdecydować się zarówno firma trudniąca się prywatnym przewozem pasażerów, dostawcza, jak i przedsiębiorca poszukujący odpowiedniego samochodu służbowego dla siebie lub swojego pracownika. Dobrym rozwiązaniem jest, rzecz jasna, leasing nowego samochodu, jednak bez problemu pozyskamy dzięki tej usłudze również starszy pojazd, co pozwoli dodatkowo zaoszczędzić na kosztach. 

Leasing samochodu sprowadzonego z zagranicy

Nie zawsze opcje dostępne w naszym kraju odpowiadają naszym wymaganiom. Leasing samochodów sprowadzanych z zagranicy to dobra opcja, jeśli zależy nam na modelu pojazdu trudno dostępnym w Polsce, lub gdy taka decyzja może wiązać się ze znaczącym zmniejszeniem kosztów. Jak każdy leasing samochodu, ta opcja dostępna jest do dyspozycji klientów ClickLease od ręki. Każda osoba, która aktualnie prowadzi działalność gospodarczą, może poprosić o takie finansowanie dla swojej firmy. 

Na leasing samochodu sprowadzonego z innego kraju decydują się nie tylko biznesmeni prowadzący duże działalności, ale i prywatni przedsiębiorcy. Opcja ta nie wiąże się, wbrew pozorom, ze znaczącym zwiększeniem kosztów usługi leasingu, otwiera natomiast dostęp do zagranicznych rynków pojazdów i daje zupełnie nowe możliwości uzupełnienia floty.

Samochód nowy czy używany?

Clicklease umożliwia złożenie wniosku zarówno o leasing nowego samochodu, jak i uzyskanie finansowania na pojazd, który już od dawna porusza się po drogach. Tylko od potrzeb klienta zależy, na jaką z tych dwóch opcji się zdecyduje. Pamiętajmy, że leasing fabrycznie nowego pojazdu może oznaczać większe koszta takiej usługi – w zamian uzyskamy jednak samochód niezawodny i bezawaryjny, spełniający każde wymagania. 

Nawet w przypadku wystąpienia zresztą jakiejkolwiek awarii czy usterki auta w okresie obowiązywania umowy leasingowej – leasingodawca pokryje wszelkie koszta naprawy. Leasing samochodu ma więc jeszcze jeden duży plus, którego tradycyjny kredyt bankowy nie oferuje.

Dlaczego Clicklease? 

Platforma Clicklease umożliwia szybki i bezpośredni kontakt z ponad 40 firmami oferującymi szeroki wachlarz usług leasingowych – w tym leasing nowego samochodu. Decydując się na współpracę z Clicklease otrzymamy indywidualnie dobrane dla naszej firmy oferty leasingu, za który opłaty możemy “wpisać w koszta” firmy. Warto dodać, że wpłata własna w cenę samochodu, jaką musimy ponieść, wynosić może nawet 1%. To rozwiązanie o wiele bardziej bezpieczne, komfortowe, i stabilne, niż tradycyjny kredyt w banku – a do tego pozbawione wielu formalności i dogłębnych weryfikacji klienta. 

Dodaj komentarz