Taniec jest zdecydowanie pięknym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Umiejętność ruchu odpowiednio do rytmu muzyki nie jest trudna, jednak jeśli chcemy wskoczyć na wyższy poziom tej umiejętności, warto rozważyć zapisanie się na właściwy kurs tańca. Bardzo szeroka oferta dostępnych zajęć obejmuje tańce latynoskie, hip-hop, taniec klasyczny i współczesny, zatem każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W dzisiejszych trudnych, pandemicznych czasach, nie każdy chce decydować się na zajęcia taneczne w grupie, właśnie dlatego wiele szkół postanowiło otworzyć zapisy na zajęcia online. Jak działa taki kurs i czy jest skuteczny? Zapraszamy do czytania!

Bachata online

Bachata to coraz bardziej popularny styl tańca pochodzący z Dominikany. Zmysłowe i jednocześnie bardzo proste i łatwe w nauce kroki pozwalają większości zainteresowanym szybko pojąć podstawy. Bachatę wyróżniają spokojna muzyka, latynoskie rytmy i charakterystyczny ruch bioder. Stacjonarne kursy bachaty stały się bardzo popularne nie tylko wśród młodszych, ale i starszych pań i panów. Taniec może sprawić bardzo dużo radości, a jego nauka wspomaga aktywność mózgu i pozwala szybciej zapamiętywać. Zajęcia Bachata online to swietny sposób na produktywne spędzenie wolnego czasu w domowym zaciszu. Niewielkie grupy oraz podzielna uwaga instruktora tańca sprzyjają szybkiej nauce w miłej atmosferze. Uwaga zajęcia mogą okazać się silnie uzależniające i z pewnością nie skończy się na jednym spotkaniu!

Salsa online

Salsa to zmysłowe połączenie rytmów afrokubańskich oraz karaibskich. Jak doskonale wiadomo, taniec poprawia nie tylko samopoczucie, ale ma również pozytywny wpływ na koordynację własnego ciała. W naszej szkole tańca uczymy salsy w stylu nowojorskim, które wyróżnia akcentowanie na dwa, a nie na jeden, lub trzy jak to się dzieje w przypadku innych odmian. Zajęcia salsa online to wspaniały sposób na domową rozrywkę dla całej rodziny. Dostępny w internecie kurs tańca z pewnością sprawi dużo radości każdemu małemu i dużemu tancerzowi.

Dodaj komentarz