Binance to największa i jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie. Platforma oferuje podstawową lub zaawansowaną opcję handlu cyfrowymi walutami. Różnica polega na tym, że w zaawansowanej wersji mamy do czynienia z bardziej dogłębną analizą techniczną elektronicznej waluty. W tym przypadku dashboard różni się także kolorystyką. Jak przebiega rejestracja i logowanie? O czym warto pamiętać?

Giełda Binance – rejestracja i logowanie

Pierwszym krokiem jest założenie konta. Jeśli chcemy dziennie wypłacać maksymalnie 2 BTC, możemy wybrać weryfikację na poziomie 1. Poziom 2 dotyczy dziennych wypłat do 100 BTC (tutaj konieczne jest wysłanie skanu swojego dokumentu. Po założeniu konta przystępujemy do zasilenia, przy czym wybierać można wśród wielu walut cyfrowych. W celu rozpoczęcia handlu należy wysłać środki pieniężne na podany adres. Od tej pory bez przeszkód możemy inwestować. handlować i wymieniać cyfrowe pary walutowe. Na uznanie zasługuje fakt, że Binance oferuje też korzystanie z konta jedynie w celu tworzenia zleceń rynkowych oraz zleceń limit. 

Proces weryfikacji

Nowy użytkownik przechodzi przez weryfikację dokumentów KYC. W trakcie korzystania z platformy postępować należy zgodnie z konkretnymi wskazówkami. Zakończenie procesu weryfikacji wiąże się z  wysłaniem skanu lub zdjęcia, jak i dokumentu tożsamości (prawo jazdy, dowód osobisty, paszport). Każde z kont jest powiązane z numerem telefonu komórkowego, a użytkownik ma za zadanie upewnić się, że podany numer jest prawidłowy i aktualny. Jeśli chcemy zmienić numer telefonu, przechodzimy proces weryfikacji kolejny raz. 

W sytuacji, gdy prędzej mieliśmy do czynienia z jakąkolwiek giełdą kryptowalut, z pewnością znacznie łatwiej będzie nam się poruszać po tym terenie. Należy upewnić się, że zdeponowaliśmy swoje środki, co pozwoli na rozpoczęcie transakcji. Giełda Binance (kliknij aby poznać opinie) daje możliwość skorzystania z tradingu w parach walutowych z BTC, ETH, BNB oraz USDT. Kryptowaluty ro specyficzna forma pieniądza, jakim interesuje się coraz więcej osób. 

Dodaj komentarz